Los que ya nos conocen opinan....

Como propietario, ¿qué es lo que más busca de la empresa que alquila su propiedad? ¿La respuesta? Tranquilidad de espíritu.

Margje - Nederland - 04/2025: Fijn huis voor familievakanties. Biedt privacy voor iedereen maar toch samen in een huis.

Jaap - Netherlands - 03/2025: Uitermate gezellig en prettig ingericht appartement met een schitterend uitzicht vanuit de huiskamer door de grote schuifpui.

Natascha - - 03/2025: Heerlijk huis als je wilt verblijven in een typisch Spaans dorp met prachtige natuur op loopafstand voor heerlijke wandelingen door de bergen en het strand op maar 15 minuutjes rijden. Het dorp heeft alle basisvoorzieningen en is een mooie lokatie voor uitstapjes naar al het moois dat de regio te bieden heeft. Heerlijk om je terug te trekken, je te laten inspireren en je onder te dompelen in het Spaanse dorp en plattelands leven of de auto te pakken naar prachtige steden als Alicante en Valencia

Catriona - - 02/2025: Enjoy the fabulous views and proximity to beaches restaurants and lovely walks

Linda - - 02/2025: Super location in a quiet street, but only 2 min. walk to the main street.

Juliette - Nederland - 01/2025: Uitstekende locatie, goed appartement. Keuken en badkamer prima alsook de rest van het interieur. Wasmachine en droger aanwezig. Houd er wel rekening mee dat je zelf je handzeep, douchezeep, afwasmiddel, wasmiddel en koffie, keukenkruiden moet meenemen, er is alleen peper en één afvalzak. Maar ben je eenmaal geïnstalleerd, is het een uitstekend vakantieverblijf.

Disfruta de la Costa Blanca a precio de ganga
¿Que nos hace diferentes?
¿Hacemos el trabajo por ti?

Car Hire

By:
Alquiler de Coches

La Villa en Rose